Restaurace u Pecků Malý Fotbal

Oficiální webové stránky klubu

foto billboard

Fotbalový klub Restaurace u Pecků since 2002


Prvotním impulsem zakládajících členů, bylo zahrát si znovu fotbal, protože většina v době puberty propadla nástrahám mládí a přestala hrát fotbal ne jenom závodně, ale i celkově.

Myšlenka udělat si žízeň, a přitom hrát soutěž o body v mnohých zažehla novou jiskru. Byl to zajímavý pel mel, kde se mísili kluci, kteří fotbal nikdy nehráli nebo jen krátce, dále Ti, co s ním skončili v období dospívání, ale byla tam i silná vazba na hráče, kteří si prošli od žáků až do tehdejšího B týmu Sparty Praha. Co se týče profesní rozmanitosti: od popeláře přes profesionálního fotbalistu až po biologa, který přednášel na vědeckých sympoziích.

Během 6 let se nám podařilo z 8. ligy postoupit až do ligy nejvyšší. Na jaře 2008 jsme si odbyli premiéru v 1. lize. Kádr se postupně hodně obměnil nicméně pár zakládajících členů dvě sezóny v 1. lize vydrželo. V sezóně jaro 2010 se udály dva milníky: vznik B týmu a RuP se poprvé stali mistry hanspaulské ligy. Druhý titul jsme získali na jaře 2013 a třetí zatím poslední na podzim 2017.

Mezi další úspěchy patří vítězný hattrick v Ligového Poháru 2015, 2016, 2017. Dvakrát jsme získali bronzové medaile na Mistrovství Republiky v malém fotbale. Velký úspěch je i naše premiérová účast na Lize Mistrů v Mariboru, kde jsme v konkurenci 68 týmů z celé Evropy, skončili na 5. místě.

Nejnovější zprávy z klubu

Partneři

Top