Restaurace u Pecků Malý Fotbal

Oficiální webové stránky klubu

Výsledky 3. A Hanspulská liga - Podzim 2018


8. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Borussia Bubeneč–Orange Predators APo 5.11.18:00SCBEC6:0
BongoBongo AC – Restaurace U Pecků BPo 5.11.19:15STER12:4
Ekonom WT–Erko KbelyPo 5.11.19:30ARIT2:5
Domácí potřeby A–Models FCPo 5.11.19:30LITVI
Vojenské lesy–Vládci PrahyPo 5.11.20:15MIKU16:5
Speciál Bráník B–Sedm zbabělých BÚt 6.11.19:00MIKU42:1

7. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Models FC–Borussia BubenečPo 22.10.18:00SCBEC0:6
Erko Kbely–Domácí potřeby APo 22.10.19:30LITVI3:1
Ekonom WT–Vojenské lesyPo 22.10.19:30ARIT3:3
Sedm zbabělých B–Vládci PrahyPo 22.10.20:15MIKU41:6
Restaurace U Pecků B – Speciál Bráník BPo 22.10.20:15MIKU32:2
Orange Predators A–BongoBongo ACPo 22.10.20:45CESMI3:6

6. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Borussia Bubeneč–Erko KbelyPo 15.10.18:00SCBEC7:3
BongoBongo AC–Models FCPo 15.10.18:15LITVI5:6
Vládci Prahy – Restaurace U Pecků BPo 15.10.19:00MIKU25:1
Domácí potřeby A–Ekonom WTPo 15.10.19:30LITVI1:2
Vojenské lesy–Sedm zbabělých BPo 15.10.20:15MIKU17:1
Speciál Bráník B–Orange Predators APo 15.10.20:45CESMI3:3

5. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Erko Kbely–BongoBongo ACPo 8.10.19:15HRAB31:1
Orange Predators A–Vládci PrahyPo 8.10.19:30CESMI0:6
Ekonom WT–Borussia BubenečPo 8.10.19:30ARIT6:0
Domácí potřeby A–Vojenské lesyPo 8.10.19:30LITVI7:1
Restaurace U Pecků B – Sedm zbabělých BPo 8.10.20:15MIKU37:3
Models FC–Speciál Bráník BPo 8.10.20:15METE22:3

4. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Borussia Bubeneč–Domácí potřeby APo 1.10.18:00SCBEC2:5
Vládci Prahy–Models FCPo 1.10.19:00METE24:2
BongoBongo AC–Ekonom WTPo 1.10.19:30ARIT1:2
Vojenské lesy – Restaurace U Pecků BPo 1.10.20:15MIKU12:6
Sedm zbabělých B–Orange Predators APo 1.10.20:45CESMI4:3
Speciál Bráník B–Erko KbelySt 3.10.17:45MIKU44:5

3. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Models FC–Sedm zbabělých BPo 17.9.19:30LITVI6:0
Borussia Bubeneč–Vojenské lesyPo 24.9.18:00SCBEC5:3
Erko Kbely–Vládci PrahyPo 24.9.19:00MIKU49:2
Ekonom WT–Speciál Bráník BPo 24.9.19:30ARIT8:2
Domácí potřeby A–BongoBongo ACPo 24.9.19:30LITVI6:0
Orange Predators A – Restaurace U Pecků BPo 24.9.20:45CESMI3:5

2. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
BongoBongo AC–Borussia BubenečPo 10.9.18:00SCBEC4:15
Restaurace U Pecků B–Models FCPo 10.9.18:15LITVI6:0
Sedm zbabělých B–Erko KbelyPo 10.9.19:00MIKU43:5
Speciál Bráník B–Domácí potřeby APo 10.9.19:30LITVI0:4
Vládci Prahy–Ekonom WTPo 10.9.19:30ARIT2:4
Vojenské lesy–Orange Predators APo 10.9.20:15MIKU18:5

1. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Erko Kbely–Restaurace U Pecků BPo 3.9.17:45MIKU16:5
Ekonom WT–Sedm zbabělých BPo 3.9.19:30ARIT3:3
Domácí potřeby A–Vládci PrahyPo 3.9.19:30LITVI9:1
Borussia Bubeneč–Speciál Bráník BPo 3.9.20:30SCBEC3:2
Models FC–Orange Predators APo 3.9.20:45CESMI6:1
BongoBongo AC–Vojenské lesyPo 3.9.20:45HOSTI3:1

Nejnovější zprávy z klubu

Partneři

Top