Restaurace u Pecků Malý Fotbal

Oficiální webové stránky klubu

Výsledky 1. A Hanspulská liga - Podzim 2018


9. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Inter Lotyšák A–Holosmetky FC APo 12.11.18:00MALES2:2
Tatra 04–TJ Spoje PrahaPo 12.11.19:00P11:2
Restaurace U Pecků A–Hertha ZMZPo 12.11.19:15MALES5:4
Sparta Pankrác–DekoPo 12.11.20:15P11:6
Hoverla Zak–Úterní hosté Ski FC APo 12.11.20:30MALES3:13
Santa Dominica–Dynamo UKSt 14.11.20:45CESMI

8. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Holosmetky FC A–Hoverla ZakPo 5.11.18:00MALES3:2
TJ Spoje Praha–Sparta PankrácPo 5.11.18:00KORAB9:1
Hertha ZMZ–Inter Lotyšák APo 5.11.19:00P12:6
Dynamo UK–Restaurace U Pecků APo 5.11.19:15MALES2:7
Deko–Santa DominicaPo 5.11.20:15P12:7
Úterní hosté Ski FC A–Tatra 04Po 5.11.20:30MALES4:2

7. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Hoverla Zak–Hertha ZMZPo 22.10.18:00MALES7:0
Sparta Pankrác–Tatra 04Po 22.10.19:00P14:2
Restaurace U Pecků A – DekoPo 22.10.19:15MALES3:2Více
Santa Dominica–TJ Spoje PrahaPo 22.10.20:15P13:6
Holosmetky FC A–Úterní hosté Ski FC APo 22.10.20:30MALES6:4
Inter Lotyšák A–Dynamo UKSt 24.10.19:30CESMI0:6

6. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Hertha ZMZ–Holosmetky FC APo 15.10.18:00MALES2:4
Deko–Inter Lotyšák APo 15.10.19:00P13:4
TJ Spoje Praha – Restaurace U Pecků APo 15.10.19:15MALES0:0Více
Tatra 04–Santa DominicaPo 15.10.20:15P13:6
Úterní hosté Ski FC A–Sparta PankrácPo 15.10.20:30MALES3:3
Dynamo UK–Hoverla ZakSt 17.10.19:30CESMI0:3

5. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Hoverla Zak–DekoPo 8.10.18:00MALES4:2
Santa Dominica–Sparta PankrácPo 8.10.19:00P14:3
Restaurace U Pecků A–Tatra 04Po 8.10.19:15MALES2:0Více
Inter Lotyšák A–TJ Spoje PrahaPo 8.10.20:15P14:11
Hertha ZMZ–Úterní hosté Ski FC APo 8.10.20:30MALES6:3
Holosmetky FC A–Dynamo UKSt 10.10.20:45CESMI3:1

4. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Deko–Holosmetky FC APo 1.10.18:00MALES1:1
Tatra 04–Inter Lotyšák APo 1.10.19:00P13:2
Sparta Pankrác–Restaurace U Pecků APo 1.10.19:15MALES4:10Více
TJ Spoje Praha–Hoverla ZakPo 1.10.20:15P14:2
Úterní hosté Ski FC A–Santa DominicaPo 1.10.20:30MALES11:3
Dynamo UK–Hertha ZMZSt 3.10.19:30CESMI5:6

3. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Holosmetky FC A–TJ Spoje PrahaPo 17.9.18:00MALES0:1
Hoverla Zak–Tatra 04Po 17.9.19:00P11:0
Inter Lotyšák A–Sparta PankrácPo 17.9.19:15KORAB4:6
Hertha ZMZ–DekoPo 17.9.19:15MALES4:6
Restaurace U Pecků A – Santa DominicaPo 17.9.20:15P14:1Více
Dynamo UK–Úterní hosté Ski FC APo 17.9.20:30MALES2:4

2. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Tatra 04–Holosmetky FC APo 10.9.18:00MALES4:0
TJ Spoje Praha–Hertha ZMZPo 10.9.19:00P11:0
Sparta Pankrác–Hoverla ZakPo 10.9.19:15MALES1:1
Santa Dominica–Inter Lotyšák APo 10.9.20:15P15:3
Úterní hosté Ski FC A – Restaurace U Pecků APo 10.9.20:30MALES1:6Více
Deko–Dynamo UKSt 26.9.19:30CESMI5:5

1. kolo

UtkáníDatumČasHřištěVýsledek
Holosmetky FC A–Sparta PankrácPo 3.9.18:00MALES4:1
Hertha ZMZ–Tatra 04Po 3.9.19:00P13:2
Inter Lotyšák A–Restaurace U Pecků APo 3.9.19:15MALES3:9Více
Hoverla Zak–Santa DominicaPo 3.9.20:15P16:4
Deko–Úterní hosté Ski FC APo 3.9.20:30MALES5:0
Dynamo UK–TJ Spoje PrahaSt 5.9.19:30CESMI1:3

Nejnovější zprávy z klubu

Partneři

Top